За програмою сертифікації FCC, виробник Nokta пройшов процедуру з розбирання та тестування нового металошукача Nokta Double Score. Бажаєте побачити, що всередині? Як прилад розуміється, яка електроніка, акумулятор.

Вступ

Розбирання Nokta Double Score. Що всередині

Процедура сертифікації є досить рутинною і серйозному виробнику доводиться її проходити. Особливо, якщо продаж планується по всьому світу, як це відбувається у Nokta. Але є у цьому процесі й цікаве для простих користувачів. Наприклад, на цьому фото звіті ми зможемо розглянути як зняти електронний блок металошукача з рукояті. Інший важливий момент, детектор у тому числі підводний, як відкрити корпус блоку. У металошукачі застосовується вбудований аккумулятор, і ми бачимо який. І багато іншого, що буде корисно знати як тих, хто тільки хоче купити, і для вже власників.

 

Фото огляд

Продукт сертифікований та наданий код – FCC ID 2AJJ2-SCORE.

 

Про Nokta Double Score

Металошукачі серії Nokta Makro Score

Нова серія мультичастотних металошукачів, яка (поки що) включає дві моделі – Score і Double Score (Score 2). Універсальні детектори для аматорського пошуку історичних знахідок, ювелірних виробів на пляжі, для суші та занурення під воду.

Дивитись у каталозі


Nokta Makro Nokta Score - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Score

Ціна, параметри та характеристики, особливості.

Nokta Makro Nokta Double Score - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Double Score

Ціна, параметри та характеристики, особливості.
 

Сучасні технології, надійна конструкція, багатий функціонал за доступною ціною. Якщо ви хочете купити один із металошукачів цієї серії, не пропустіть – у чому відмінність між Score та Double Score. Плюс, у нас до металошукачів Score великий вибір додаткових аксесуарів та пошукових котушок.