Виробник випустив нове програмне забезпечення для металошукача The Legend, версія 1.15 (2024.05.14). Оновлення вже доступне. Список змін, які були зроблені в новій прошивці.

Внесено оновлення:

 1. Додано функцію ідентифікації глибоких цілей (dt). Ця функція дозволяє виявляти кольорові глибинні цілі, які маскуються або виявляються як залізні (ferrous), як кольорові (non-ferrous).

  Щоб скористатися цією функцією, виберіть параметр Recovery Speed і натисніть кнопку pinpoint. Під час навігації за допомогою клавіш праворуч та ліворуч у правій частині екрана з’являться літери «dt». Ви можете змінювати значення dt в діапазоні 1-6 за допомогою кнопок плюс (+) та мінус (-). Коли значення дорівнює 0, ця функція вимкнена. У разі збільшення значення стабільність роботи пристрою може знизитися. Ця функція може використовуватися в усіх режимах як з кількома, так і з частотою.

 2. Додано режим «Beast». Дуже глибокі цілі можуть мати значення, близькі до навколишнього ґрунту, і тому можуть бути не виявлені. Режим Beast дозволяє виявляти цілі на глибині, яку неможливо виявити в інших режимах.
  У цьому режимі скидається баланс ґрунту, що дозволяє виявляти глибокі монети та великі маси. Однак у цьому режимі цілі на прикордонних глибинах можуть не дати ідентифікатора або його ідентифікатор може бути нестабільним.
  При перемиканні в режим Beast автоматично вибирається схема дискримінації Всі Метали. При перемиканні з режиму Beast назад в режим Золоте поле буде відновлено останню вибрану схему дискримінації в режимі Золоте поле.

  Щоб скористатися цією функцією, просто натисніть частотну клавішу в режимі Gold Field. Режим “Beast” позначається на екрані буквами “bE” під багаточастотним символом M.

 3. У режимі «Beast» додана друга функція балансу ґрунту. Через свою конфігурацію режим «Beast» може викликати помилкові сигнали приладу на зміни ґрунту та мінералізовані/гарячі породи. Це може спричинити дискомфорт у користувача під час виявлення. Режим Beast пропонує користувачам другу функцію балансу ґрунту для подолання мінералізованого/гарячого каміння, червоної цегли та інших змін ґрунту в навколишньому середовищі, які мають властивості, відмінні від властивостей ґрунту, який був збалансований. При використанні другого балансу ґрунту, в залежності від властивостей гарячого каменю або цегли, в деяких випадках можна досягти повної тиші над цими фальшивими цілями. В інших випадках може бути чути переривчастий сигнал. Переривчасті звуки вказують на те, що виявлена мета є мінералізованою/гарячою породою.

  Щоб скористатися цією функцією, натисніть кнопку Баланс ґрунту для доступу до налаштування. Потім активуйте функцію 2-го балансу ґрунту, натиснувши кнопку Frequency. Під час активації 2-го балансу ґрунту на екрані над літерами Gb з’являється цифра «2». Ви можете виконати 2-й баланс ґрунту, натиснувши кнопку «Точка». Якщо вибрано режим «Beast», 1-е та 2-ге балансування ґрунту можуть виконуватися тільки автоматично. Ручне балансування ґрунту неможливе. Переключитися з 2-го балансування ґрунту на перше можна повторним натисканням кнопки Frequency.

 4. Можливість скидання налаштувань 1-го та 2-го балансу ґрунту в режимі «Beast». Якщо вибрано режим «Beast», значення балансу ґрунту скидається шляхом входу в меню балансу ґрунту та тривалого натискання кнопки « вгору». Якщо натиснути кнопку, на екрані з’явиться анімація. Щоб скинути значення 2-го балансу ґрунту, спочатку активуйте 2-й баланс ґрунту. Скиньте значення 2-го балансу ґрунту, знову натиснувши кнопку вгору.
 5. У меню балансу ґрунту було внесено зміни.
  • При виборі між FerroCheck (FC) та Mineralization Indicator (GI) індикатори ‘FC’ або ‘GI’, що відображаються у правій частині екрана, були переміщені вліво.
  • Індикатори ‘FC’ або ‘GI’, які залишаються на екрані до виходу з меню, будуть автоматично прибрані з екрана через 2 секунди.
  • При активації функції відстеження на екрані блимає рівень балансу ґрунту. У режимі «Beast» під час активації функції «Баланс ґрунту 2» при включеній функції відстеження рівень балансу ґрунту буде відображатися постійно, щоб уникнути плутанини.
 6. Функція «Відхилення заліза» у режимі «Beast».Режим “Beast”, як і режим “Золоте поле”, видає сигнали як для кольорових, так і для чорних цілей, змінюючи частоту звуку в залежності від сили сигналу. Для того щоб розрізняти цілі з чорних металів, особливо ті, які знаходяться ближче до поверхні, залежно від сили сигналу, отриманого від мети з чорних металів, прилад видає більш низький тон, ніж для кольорових металів, причому частота змінюється залежно від сили сигналу.

  Щоб скористатися цією функцією, виберіть параметр Recovery Speed і натисніть кнопку пінпоінта. У правій частині екрана з’являться літери Ir. Ви можете змінювати значення параметра Ir у діапазоні 1-5 за допомогою кнопок плюс (+) і мінус (-). Коли значення дорівнює 0, ця функція вимкнена. У разі збільшення значення збільшується ймовірність випромінювання тону заліза для глибоких цілей із кольорових металів.

 7. Внесено загальні покращення.

Дивитись у каталозі


Nokta Makro Legend - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Makro Legend

Ціна, параметри та характеристики, особливості.