NOKTA | MAKRO

Офіційні металошукачі Nokta Makro в Україні

ТОП

Продажів

Новинка

Double Score

Новий мультичастотний металошукач Nokta Double Score. Універсальний пошук для будь-якого типу знахідок, включаючи такі складні, як метеорити та ювелірні вироби у солоному піску та морській воді.

Працює за мультичастотною технологією і при цьому зберігає можливість вести пошук на одній частоті. Металодетектор одночасно ґрунтовий та підводний.

ПОПУЛЯРНІ

АКСЕСУАРИ

Новинка

AccuPoint

Новий пінопоінтер Nokta AccuPOINT. Дискримінація металів на чорний і кольоровий. Просте управління однією кнопкою. Кольоровий РК-екран підвищеної контрастності. Зміщення частоти. Регулювання гучності та підсвічування. Вбудований акумулятор с зарядкою від USB Type-C, забезпечує до 25 годин використання на одному заряді. Працює с Bluetooth навушниками з низькою затримкою сигналу.

Захист по стандарту IP68. Витримує занурення під воду на глибину до 3 метрів. Яскравий корпус, що контрастує на темному ґрунті, зеленій траві, під водою.

БЛОГ

НОВИНИ

Порівняння Nokta Simplex Lite та Simplex Ultra. В чому різниця

Порівняння Nokta Simplex Lite та Simplex Ultra. В чому різниця

У покупців часто складається враження, що Nokta Simplex Lite це найдешевший металошукач для хобі у всьому модельному ряді виробника. Це не так. Друга помилка, вартість приладу впливає на кількість знахідок. Відкриємо секрет, про який мовчать продавці металошукачів.

Читати далі
Пінпоінтер та пінпоінт, у чому різниця? Ніколи не говоріть пінпойнтер

Пінпоінтер та пінпоінт, у чому різниця? Ніколи не говоріть пінпойнтер

Новачки часто плутають між собою два терміни - пінпоінтер і пінпоінт. Різниця між ними велика, але раз зрозумівши відмінності, ви вже ніколи не плутатимете. І ще, в цивілізованому суспільстві ніколи не кажіть "пінпоЙнтер"!

Читати далі
Nokta Legend: страйк із двох золотих монет

Nokta Legend: страйк із двох золотих монет

Був звичайний день, рядовий вихід із металошукачем Nokta Legend... Пошук із металошукачем - це рідкісне поєднання відпочинку та емоцій. Можна годинами тинятися на природі, повністю відключившись від звичних думок і суєти. І в кожній ямі чекає сюрприз, від якого серце на мить завмирає.

Читати далі
У блозі Nokta Makro Україна ви знайдете цікаву та корисну інформацію, поділену на рубрики: Новини | Огляди | Тести | Знахідки. Плюс є можливість вибрати записи за певною моделлю металошукача (наприклад, Nokta Legend) або відібрати фото звіти копачів з золотими знахідками.
Наші

Послуги

продаж

Металошукачі, котушки, аксесуари для копа, комплектуючі та запчастини.

Приладі офіційно імпортуються в Україну, мають свій серійний номер і проходить передпродажну перевірку. Гарантійне обслуговування. Асортимент в наявності. Пряма технічна підтримка від виробника.

ГАРАНТІЯ, СЕРВІС, РЕМОНТ

Гарантійне та сервісне обслуговування. Ремонт будь-якої складності.

тести на полігоні

Випробування пошукових приладів на власному полігоні з різними цілями та умовами.

тюнінг та модифікації

Проводимо різні модифікації та покращення в роботі пошукових приладів.

Консультації

Професійні консультації, навчання, відповіді питання.  Маємо велику практику професійного приборного пошуку.

НОВІ

КОТУШКИ