Розбирання пінпоінтера AccuPOINT (новинка 2023!)

У рамках програми сертифікації за стандартом FCC, виробник Nokta пройшов процедуру з розбирання та тестування нового пінпоінтера AccuPOINT. Хочете побачити, що всередині Nokta AccuPOINT? Це цікаво!

Акція на металошукачі Nokta. Ловіть шанс!

Щороку виробник Nokta проводить Новорічну Акцію, при купівлі металошукача додаються подарунки. Цього року подарунки Супер. Якщо зібралися купити чи оновити свій металошукач, це найкращий час!

Порівняння Nokta Score та Nokta Double Score. В чому різниця

Металошукачі Nokta Score та Nokta Double Score базово знаходяться в одній серії, але різниця між ними велика. Порівняння детекторів, у чому різниця між ними. Якщо ви зібралися купити один із цих приладів, ця інформація для вас буде дуже корисною.

Новий металошукач Nokta Double Score

Виробник Nokta представив новий мультичастотний металошукач - Nokta Double Score. Універсальний пошук для будь-якого типу знахідок, включаючи такі складні, як метеорити та ювелірні вироби у солоному піску та морській воді. Новий детектор ґрунтовий та підводний.

Новий металошукач Nokta Score

Виробник Nokta представив новий металошукач – Nokta Score. Мультичастотний, ґрунтовий та підводний, дуже простий в керуванні, і одразу в комплекті з великою котушкою 12 DD.