Порівняння Nokta Score та Nokta Double Score. В чому різниця

Металошукачі Nokta Score та Nokta Double Score базово знаходяться в одній серії, але різниця між ними велика. Порівняння детекторів, у чому різниця між ними. Якщо ви зібралися купити один із цих приладів, ця інформація для вас буде дуже корисною.

Score та Double Score

Восени 2023 року на копальні зльоті Detectival в Англії, виробник Nokta показав нову серію металошукачів – Score. Модельний ряд поки що складається з двох приладів – Score та Double Score. Обидва детектори позиціонуються як недорогі мультичастотні металошукачі, прості в управління, з максимальним для свого класу набором можливостей (помітно вищі, ніж у конкурентів).

У нових металошукачах є все, що потрібно для універсального пошуку по всіх типах знахідок. Дискримінація металів з графічною шкалою та цифровим позначенням мети, мультичастотна технологія оброблення сигналу з готовими програмами для пошуку, алгоритми компенсації впливу ґрунту, у тому числі й солоного морського середовища, автоматичні канали для відбудови від електричних перешкод. Оновлені шаблони звукового відгуку. Робота з бездротовими навушниками. Режим точного виявлення центру мети піноінт. Регульоване підсвічування екрану, в автоматичному режимі та в ручному.

Пошук із детекторами Score та Double Score не обмежений лише сухопутним, металошукачі допускають занурення під воду на глибину до 5 метрів. І навіть якщо власник не збирається шукати у воді, цей клас захисту дає додаткову загальну надійність. Плюс, після копа помити металошукач під струменем проточної води, це теж добре.

Відмінності

У старшій версії Double Score додано ручне та автоматичне налаштування на ґрунт, режим стеження за змінами у ґрунті. Також у Double Score є додаткові функції Iron Filter та Notch Filter.

Ще одна важлива відмінність, у Double Score чотири шаблони звукового відгуку (A, G, F, C), у Score їх три (A, G, F). Діапазон регулювання чутливості в Double Score більше, від 1 до 10 (у простому Score це регулювання від 1 до 5). У Double Score є функція регулювання швидкості відгуку, 3 передустановки – Глибока / Універсальна / Швидка. У Score цей параметр не регулюється і застосовується універсальний пресет, оптимальний між глибинною виявлення та швидкістю обробки двох близькорозташованих сигналів.

Обидва металошукачі мають вбудований ліхтарик, спрямований на зону пошуку (на котушку), для пошуку в темний час доби. Також є додатковий режим вібра відгуку, для безшумного або підводного пошуку.

 

Таблиця порівняння

sravnenie-nokta-score-i-nokta-double-score-v-chem-raznica-3948974

Score Double Score
Тип металошукачаҐрунтовий і ПідводнийҐрунтовий і Підводний
ТехнологіяSMF, VLFSMF, VLF
Робоча частотаМультичастота 3 режими (Multi 1, Multi 2, Multi3), моно частота 15 кГцМультичастота 3 режими (Multi 1, Multi 2, Multi3), моно частота 15 кГц
Програми для пошукуПоле, Парк, Пляж, Усі МеталиПоле, Парк, Пляж, Усі Метали + 2 Користувача
Дискримінація металівТакТак
Графічна шкала30 сегментів30 сегментів
Target ID / VDI1-601-60
Режим пінпоинтТакТак
Баланс ґрунтуАвто, Ручна, Відстеження
Зсув частотиАвто, 13 каналівАвто, 13 каналів
Функція Notch FilterТак
Функція Ground SuppressorТак, 9 рівнів (0-8)Так, 9 рівнів (0-8)
Функція Iron FilterТак
Звуковий відгук3 шаблона (A, G, F) / 100 Гц - 1200 Гц4 шаблона (A, G, F, C) / 100 Гц - 1200 Гц
Регулювання гучності0-60-6
Регулювання чутливості1-51-10
Індикатор глибини5 рівнів5 рівнів
Регулювання швидкості відгукуТак, 3 рівні
Підсвічування екрануТак, ручна 0-5, авто 5 рівнів (A1-A5)Так, ручна 0-5, авто 5 рівнів (A1-A5)
Підсвічування кнопокТакТак
Безпровідні навушникиПідтримуютьсяПідтримуються
BluetoothТак, aptXТак, aptX
Вибро відгукТакТак
Оновлення прошивкиТакТак
Захист від водиIP68, занурення під воду до 5 метрівIP68, занурення під воду до 5 метрів
Розмір63-132 см63-132 см
Вага1250 грам1250 грам
ЖивленняЛітій-полімерний акумулятор (3250 mAh)Літій-полімерний акумулятор (3250 mAh)
Вбудований ліхтарикТакТак
Штатна котушка12 DD (SC30 DD)12 DD (SC30 DD)
Гарантія3 роки3 роки

Котушки, штанга, аксесуари

Порівняння Nokta Score та Nokta Double Score. В чому різниця

Обидва металошукачі, Nokta Score та Nokta Double Score, використовують загальний модельний ряд пошукових датчиків. Котушки для Score та Double Score взаємозамінні.

Також повністю взаємозамінна штанга, як частинами, так і в зборі. Загальні аксесуари, включаючи захисний чохол на блок управління металошукачем і додатковий повербанк живлення, що підключається.

Дивитись у каталозі


Nokta Makro Score - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Makro Score

Ціна, параметри та характеристики, особливості.