Порівняння Nokta Score та Nokta Double Score. В чому різниця

Металошукачі Nokta Score та Nokta Double Score базово знаходяться в одній серії, але різниця між ними велика. Порівняння детекторів, у чому різниця між ними. Якщо ви зібралися купити один із цих приладів, ця інформація для вас буде дуже корисною.

Score та Double Score

Восени 2023 року на копальні зльоті Detectival в Англії, виробник Nokta показав нову серію металошукачів – Score. Модельний ряд поки що складається з двох приладів – Score та Double Score. Обидва детектори позиціонуються як недорогі мультичастотні металошукачі, прості в управління, з максимальним для свого класу набором можливостей (помітно вищі, ніж у конкурентів).

У нових металошукачах є все, що потрібно для універсального пошуку по всіх типах знахідок. Дискримінація металів з графічною шкалою та цифровим позначенням мети, мультичастотна технологія оброблення сигналу з готовими програмами для пошуку, алгоритми компенсації впливу ґрунту, у тому числі й солоного морського середовища, автоматичні канали для відбудови від електричних перешкод. Оновлені шаблони звукового відгуку. Робота з бездротовими навушниками. Режим точного виявлення центру мети піноінт. Регульоване підсвічування екрану, в автоматичному режимі та в ручному.

Пошук із детекторами Score та Double Score не обмежений лише сухопутним, металошукачі допускають занурення під воду на глибину до 5 метрів. І навіть якщо власник не збирається шукати у воді, цей клас захисту дає додаткову загальну надійність. Плюс, після копа помити металошукач під струменем проточної води, це теж добре.

Відмінності

У металошукачі Score автоматична робота з ґрунтом. У старшій версії Double Score додано ручне налаштування на ґрунт та режим стеження за змінами у ґрунті. Також у Double Score є додаткові функції Iron Filter та Notch Filter.

Ще одна важлива відмінність, у Double Score чотири шаблони звукового відгуку (A, G, F, C), у Score їх три (A, G, F). Діапазон регулювання чутливості в Double Score більше, від 1 до 10 (у простому Score це регулювання від 1 до 5). У Double Score є функція регулювання швидкості відгуку, 3 передустановки – Глибока / Універсальна / Швидка. У Score цей параметр не регулюється і застосовується універсальний пресет, оптимальний між глибинною виявлення та швидкістю обробки двох близькорозташованих сигналів.

Double Score має вбудований ліхтарик, спрямований на зону пошуку (на котушку), для пошуку в темний час доби. Також, Double Score має додатковий режим вібра відгуку, для безшумного або підводного пошуку. У простому Score ліхтарика та вібри немає.

 

Таблиця порівняння

sravnenie-nokta-score-i-nokta-double-score-v-chem-raznica-3948974

Nokta Score Nokta Double Score
Режими Парк, Поле, Пляж, Усі Метали Парк, Поле, Пляж, Усі Метали
Частота Одиночна 15 кГц і 3 багаточастотні режими (Multi 1, Multi 2, Multi 3) Одиночна 15 кГц і 3 багаточастотні режими (Multi 1, Multi 2, Multi 3)
Чутливість 5 рівнів 10 рівнів
Дискримінація 3 типи (A, G, F) 4 види (A, G, F, C)
Авто Зсув частоти 13 каналів 13 каналів
Функція визначення Так Так
Регулятор гучності 6 рівнів 6 рівнів
Підсвічування 6 рівнів (0–5) плюс автоматичні 5 рівнів (A1–A5) 6 рівнів (0–5) плюс автоматичні 5 рівнів (A1–A5)
Bluetooth Так Так
Подавлювач грунту (Ground Suppressor) 9 рівнів (0–8) 9 рівнів (0–8)
Відображення глибини Так Так
Ідентифікатор мети (VDI) 1-60 1-60
Сегменти дискримінації 30 сегментів (1 сегмент на 2 ідентифікатори) 30 сегментів (1 сегмент на 2 ідентифікатори)
Водонепроникність повністю занурюваний на глибину до 5 метрів повністю занурюваний на глибину до 5 метрів
Карбонова штанга Так Так
Котушка 12 x 9 дюймів, SC30 12 x 9 дюймів, SC30
Режекторний фільтр Так
Залізний фільтр Так
Баланс ґрунту Автоматично/Вручну/Відстеження
Вібрація 6 рівнів (0–5)
Ліхтарик Так
 

Котушки, штанга, аксесуари

Порівняння Nokta Score та Nokta Double Score. В чому різниця

Обидва металошукачі, Nokta Score та Nokta Double Score, використовують загальний модельний ряд пошукових датчиків. Котушки для Score та Double Score взаємозамінні.

Також повністю взаємозамінна штанга, як частинами, так і в зборі. Загальні аксесуари, включаючи захисний чохол на блок управління металошукачем і додатковий повербанк живлення, що підключається.


Nokta Makro Score - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Makro Score

Ціна, параметри та характеристики, особливості.