Сумісність котушок Nokta Score та Nokta Double Score

Сумісні котушки Nokta Score та Nokta Double Score між собою? Чи сумісні котушки Nokta Legend і Nokta Score? Відповідаємо на запитання із котушками для металошукачів серії Score.

Які котушки підходять для Score та Double Score?

Виробник Nokta одночасно випускає безліч різних котушок для десятків різних моделей металошукачів. Весь модельний ряд котушок структурований і має зрозуміле маркування. Наприклад, котушки для Legend мають буквений індекс LG. Або котушки для Simplex індекс SX.

Датчикам для металошукачів серії Score надано індекс SC. Котушка з цими літерами в назві призначена для Score та Double Score. Наприклад, SC35 чи SC24.

Сумісні котушки Score та Double Score?

Так. Котушки для металошукачів Nokta Score та Nokta Double Score однакові та без обмежень сумісні між собою. Ви можете міняти, переставляти котушки, модель та котушка (в рамках серії Score) можуть поєднуватись у будь-якій комбінації.

Сумісні котушки Score та Legend (Simplex)?

Коли тільки з’явилася інформація про нові металошукачі Nokta Score та Nokta Double Score, коментатори в інтернеті зробили припущення про спорідненість платформи детекторів Score та Legend. І за цим був “логічний висновок” – якщо платформа однакова, значить і котушки сумісні.

Насправді металошукачі Score і Legend помітно відрізняються один від одного, це різні прилади і у кожної серії свій набір технологій та апаратного забезпечення. Котушки для Score та Legend різні. Те саме стосується і металошукача Simplex.

 

Список котушок для Score та Double Score


Nokta Makro SC24 (9.5×6 DD) - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

SC24 (9.5×6 DD)

Ціна, параметри та характеристики, особливості.


Nokta Makro SC30 (12×9 DD) - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

SC30 (12×9 DD)

Ціна, параметри та характеристики, особливості.


Nokta Makro SC35 (13.5×12.5 DD) - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

SC35 (13.5×12.5 DD)

Ціна, параметри та характеристики, особливості.