Серія металошукачів Anfibio очолює модельний ряд виробника. Професійність, універсальність, супер надійність. І головне, детектори приносять своїм власникам знахідки, включаючи золоті. Подивіться, заради таких знахідок копачі готові шукати цілий день у будь-яку погоду. Всім удачі та супер знахідок під котушку!

Фото

Сьогодні вибір пошукових приладів величезний, для будь-яких завдань та на будь-який бюджет. Початковий рівень, середні, профі, дешеві та дорогі. Ви коли вийшли на коп із простим детектором, важливим показником буде не та кількість знахідок, які ви підняли. Вони ваші були б у будь-якому випадку, і з дешевим приладом та з професійним. Важливо те, скільки знахідок ви пропустили через недостатність властивостей вашого металошукача. Так, будь-який детектор приносить знахідки, але професійний виявить більше.

Один з найкращих профі металошукачів на ринку – Nokta Makro Anfibio Multi. Ґрунтовий та підводний, всі типи знахідок, включаючи такі як давня металопластика та золото. Шукайте на будь-якому типі ґрунтів, солоні пляжі, поринайте під воду. І ще, для вас найкраще у світі сервісне обслуговування та технічна підтримка. Ми працюємо для копачів, і робимо все, щоб у вас були знахідки.

Відео

Дивитись у каталозі


Nokta Makro Anfibio Multi - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Makro Anfibio Multi

Ціна, параметри та характеристики, особливості.