Це повний огляд металошукача Nokta Makro Anfibio Multi. Які можливості і як це впливає на практичний пошук, керування та функції, програми для копа, які котушки підходять для даної моделі, що входить у різні комплектації, питання та відповіді, секрети детектора, та багато іншого.

Можливості

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-01

Металошукач Nokta Makro Anfibio Multi. Універсальний детектор для пошуку широкого спектру різних типів знахідок, від найдавнішого металу до сучасних ювелірних виробів та метеоритів. Шукайте все, що містить метал! Історичні артефакти Стародавнього Риму, Київську Русь, до Монгол, Монгол, Середньовіччя, Пізню Імперію. При необхідності з Anfibio Multi можна шукати і самородне золото або пірнати під воду. Сучасні технології забезпечують результативність, високу швидкість обробки сигналу, точну дискримінацію, повний набір професійних можливостей.

Основні переваги даного металошукача. Три частоти на вибір, низька (5 кГц), середня (14 кГц) та висока (20 кГц). Низька частота відмінно підійде для пошуку великих знахідок – скарби, схрони, військові артефакти. Середня частота краще підійде для пошуку історичних артефактів із великим віком. Стародавня металопластика, що містить олов’янисту бронзу (фібули, амулети, наконечники), монети із золота різної проби (у тому числі з електруму), срібні монети (у тому числі дуже тонкі, і з високим вмістом лігатури). Висока частота використовується для пошуку знахідок надмалих розмірів, ювелірних виробів на пляжі. Три частоти в металошукачі Anfibio Multi, це три різні детектори в одному.

Металошукач-амфібія, детектор дозволяє вести пошук не тільки на суші, але і занурюватися під воду. Але навіть якщо ви не збираєтеся (поки що) вести пошуки у воді, захист від води – це підвищений клас захисту, який впливає на загальну надійність. Бруд, пил, удари, перепади температури, ви цього більше не помічаєте. А після копа просто миєте металошукач під струменем води.

Супер зручна посилена конструкція дозволяє вести пошук без утоми при будь-яких навантаженнях. При цьому, регулювання під зростання плавні та швидкі.

Комплектація

Що входить до комплектації металошукача Anfibio Multi? Чим комплектації різняться між собою? У нашому магазині такі питання звучать часто, і, звичайно ж, ці моменти треба знати всім, хто хоче купити. Формально, комплектація Anfibio Multi ділиться на три – Полегшена (Light, найдешевша), Базова (Basic, стандартна), Розширена (PRO, акційна, з додатковим комплектом аксесуарів).

Полегшена (Light)

 

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-05-1

Найдешевша комплектація Anfibio Multi. Це просто металошукач без жодних доповнень. Наприклад, бездротових навушників. Якщо ваш потрібен лише пошуковий прилад, і ви не хочете платити за додаткові аксесуари, це ваш вибір. Причому металошукач повністю у зборі (з усім необхідним), дістаєте з коробки, вмикаєте, і шукайте.

Базова (Basic)

 

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-05-2

Базова комплектація Anfibio Multi включає мега корисний аксесуар (і дуже дорогий, якщо купувати окремо) – бездротові навушники.

Розширена (PRO, акційна)

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-10

Виробник Nokta Makro спеціально для копачів з України дає особливі розширені комплектації, що включають різні доповнення. Важливе уточнення часто такі комплектації не відрізняються ціною від Базової, і є супер вигідними. Плюс, виробник сам визначає, в який момент і яка комплектація продається зараз. Тобто. в різну пору року комплект може включати різні доповнення. Як приклад наводимо акційну комплектацію Nokta Makro Anfibio Multi Весна 2021.

При купівлі металошукача, в комплекті – прилад, бездротові навушники, , розбірна лопата, великий копацький рюкзак, настегна кобура для пінпоінтера. І за всіх подарунків, загальна ціна металошукача без зміни, як для Базова (Basic). Пропозиція справді крута!

Конструкція

 

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-03-2

Anfibio Multi застосовує пряму телескопічну штангу. Плавне регулювання під зростання. Плавне регулювання підлокітника під довжину руки. Електроніка, панель управління, екран, живлення – все це укладено в один блок, який розташовується на виносній рукояті. Проста, надійна конструкція, зручна як під час транспортування, так і під час тривалого пошуку.

Штанга

Штанга металошукача складається з трьох секцій – верхня, середня, нижня. Між собою штанги закріплені швидкими цанговими відтискними затискачами. Загальна система виключає будь-які люфти, вібрації, вертикальні розгойдування. Це справді вдала штанга і застосовується для інших металодетекторів із модельного ряду виробника.

Верхня штанга включає підлокітник з кріплення додаткових аксесуарів (наприклад, зовнішнього повербанка), виносної рукояті з блоком управління.

Середня штанга з’єднує верхню та нижню. Плюс, ця секція бере участь у налаштуванні висоти — зменшення, збільшення за принципом телескопа.

Нижня штанга відповідає за кріплення пошукової котушки (датчика) з класичною схемою – пластиковий болт, ущільнювальні шайби.

Складання

Перше (повне) складання починається з монтування котушки. Вставте ущільнювальні шайби у посадочні місця на нижній штанзі. Встановіть котушку та закріпіть її пластиковим болтом. Рекомендація при закрутці болта не потрібно зайвого зусилля. Достатньо буде, якщо котушка не втрачає обраного кута (і при цьому зберігає свободу змінювати кут).

З’єднайте між собою всі три штанги металошукача. Для цієї операції цангові затискачі мають бути відкриті. Виберіть зручну для вас висоту та закріпіть (за допомогою цангових затискачів).

Намотайте провід котушки навколо штанги (щоб не було вільних петель) та приєднайте до електронного блоку. Виберіть оптимальне положення підлокітника, максимальне для вашої руки. При бажанні, можна додати на підлокітник ремінь, що фіксує.

Порада. Вибір висоти під зростання оператора який завжди постійний. Так, якщо ви постійно шукаєте на рівній (горизонтальній) поверхні, є сенс підібрати оптимальну висоту, запам’ятати її, і надалі використовувати тільки її. Але під час пошуку з металошукачем рівні поверхні є рідкістю. Найчастіше рельєф змінюється, і якщо ваш металошукач дозволяє швидко змінювати висоту без перемотування котушки (а Anfibio Multi дозволяє), є сенс налаштування висоти змінювати по ситуації. Наприклад, коли ви піднімаєтеся схилом вгору, зручніше тримати в руці конструкцію більш коротку. Те саме, якщо ви скануєте поверхню поля з глибоким оранням, зарості, у високій траві. У випадку, коли ви спускаєтеся по схилу вниз, довша конструкція вигідніша.

Плюс налаштування висоти безпосередньо впливає на швидкість пошуку. Коли штанга металошукача довша, під час помаху (за одну проводку) котушка обробляє більший обсяг ґрунту. Обов’язково спробуйте під час пошуку змінювати це налаштування — з Anfibio Multi це дуже легко та ефективно!

Параметри, Характеристики, Налаштування

anfibio-multi-g-029

Таблиця показників

Тип металошукачаҐрунтовий і Підводний
ТехнологіяVLF, E.U.D., iSAT
Робоча частота5, 14, 20 кГц
Програми для пошукуGEN, 2 тона, 3 тона, 4 тона, 5 тонів, 99 тонів, Пляж, Глибинна, Скарб
Дискримінація металівТак
Графічна шкала50 сегментів
VDI0-99
Режим пінпоинтТак
Баланс ґрунтуАвто, Ручний 0-99, Відстеження
Пороговий сигналТак, 0-10 (режим Усі Метали)
Зсув частотиF1-F5
Функція Tone VolumeТак
Функція Tone BreakТак
Функція Notch FilterТак
Функція Notch VolumeТак
Звуковий відгук5 тонів
Регулювання гучності0-10
Регулювання чутливості1-99
Індикатор глибини5 рівнів
Підсвічування екрану0-5 (C1-C5)
Безпровідні навушникиПідтримуються (2,4 ГГц)
Вибро відгукТак
Оновлення прошивкиТак
Захист від водиIP68, занурення під воду до 3 метрів
Розмір76-136 см
Вага1,7 кг
ЖивленняАкумулятор, автономний час роботи від 20 годин
Штатна котушка11 DD (AF28 DD)
Гарантія2 роки

Управління

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-07-1

 1. Екран металошукача;
 2. Кнопка ВИБІР (SELECT) режиму: (всі метали, пляж, та інші) / Увімкнення режиму Додаткова Глибина Пошуку (E.U.D.);
 3. Кнопка ВСТАНОВЛЕННЯ (SETTINGS) налаштувань (рівень чутливості, дискримінації, гучності тону та інші). Для ряду налаштувань металошукача дві кнопки (№2 та №3) можуть застосовуватись одночасно;
 4. Вибір статичного режиму Пінпоінт (Pinpoint, точне визначення мети знахідки);
 5. Додаткові кнопки вгору, вниз, праворуч, ліворуч. Використовуються для навігації по меню управління;
 6. Кнопка Баланс ґрунту (GB);
 7. Кнопка НАЛАШТУВАННЯ (OPTIONS), що дозволяє перемикати робочі частоти, вібраний режим, яскравість і підсвічування екрана, та інше;
 8. Кнопка Увімкнення/Вимкнення (ON / OFF).

Дисплей

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-07-2

 

 1. ID (Target ID, VDI) – графічна шкала визначення мети. Відображає ID сектор виявленої мети на шкалі ID. Також відображає ID сектори, які відсікаються дискримінацією ДИСКРИМ (DISC), налаштуваннями режимів ФІЛЬТР (NOTCH) та точки переходу тону;
 2. Режими пошуку (вибір програми для пошуку);
 3. Меню основних налаштувань доступних до зміни, ВСТАНОВЛЕННЯ (SETTINGS);
 4. Секція, що відображає цифрове позначення мети (VDI) при її виявленні, а також це округлене значення рівня
  балансування при відбудові від ґрунту (функція баланс ґрунту), в режимі пінпоінт (статичний режим) приблизна глибина мети. Крім того, у цій секції відображається числове значення будь-якої з налаштувань, вибраної в меню;
 5. Меню додаткових (розширених) налаштувань НАЛАШТУВАННЯ (OPTIONS);
 6. Секція, в якій відображається точне значення рівня балансування при відбудові від ґрунту та поточний рівень балансування на ґрунт під час пошуку (при включеному режимі відстеження ґрунту);
 7. Шкала-індикатор мінералізації ґрунту;
 8. Шкала-індикатор глибини;
 9. Індикатор рівня заряду батареї;
 10. Секція, в якій відображаються службові повідомлення у роботі металошукача.

Програми для пошуку

У металошукачі Anfibio Multi є 9 режимів (програм) для пошуку. І кожна по своєму буде краще для різних ґрунтів та типів знахідок. Режими легко перемикаються клавішами клавіатури. Вибраний (поточний) режим підсвічується на дисплеї прямокутною рамкою. Важливе уточнення, програми в яких зазначено кількість тонів мають різні властивості не тільки по звуку. Це по-справжньому різні програми зі своїми передустановками. У тому числі не одразу очевидними. Наприклад, Тон2 і Тон 3 з різною швидкістю обробки, що позначається в ситуаціях з рядом знахідок, що лежать. Майте це на увазі.

Всі Метали (GEN / GEN Delta)

Для даного детектора режим Усі метали вважається основним (тільки теоретично, практично більшість вибирають програми до пошуку з дискримінацією). Ця програма не використовує дискримінацію металів (маска дискримінації відкрита по всій шкалі). Плюс, в цьому режимі є функція Пороговий Фон. Звуковий тон Пітч – посилення залежно від інтенсивності сигналу. Ефективна із застосування iSAT.

2 тони (2 TONE)

Режим пошуку з дискримінацією. Цей режим рекомендується для пошуку історичних реліквій. Програма особливо результативна на відносно чистих (не засмічених металом) ділянках. Звуковий відгук має 2 тони – високий (для знахідок, що містять кольоровий метал) і низький (залізо). У програмі доступні функції ДИСКРИМ (DISC) та ФІЛЬТР (NOTCH).

3 тони (3 TONE)

Режим пошуку з дискримінацією. Цей режим також рекомендується для пошуку історичних реліквій, пошук на сміттях, звичайний універсальний пошук. Три 3 відгуки – високий, середній, низький. У програмі доступні функції ДИСКРИМ (DISC) та ФІЛЬТР (NOTCH).

4 тони (4 TONE)

Програма для пошуку історичних знахідок та монет, у ґрунтах середньою та низькою мінералізацією. 4 звукові тони (один для чорного заліза, інші кольорові для різних типів металу). Доступні всі функції для програм пошуку дискримінації.

5 ТОНІВ (5 TONE)

Режим з швидкістю відновлення відгуку. Добре застосовувати для тих ситуацій, в яких трапляються знахідки, що поряд лежать. 5 звукових тонів (один для чорного заліза, чотири кольорові для різних типів металу). Доступні всі функції для програм пошуку дискримінації.

99 ТОНІВ (99 TONE)

Мультинональний режим (мультитон). Максимальна тональна інформативність звукового відгуку. 99 тонів розподілено по всій шкалі дискримінації і кожен відповідає своєму типу електропровідності металу. Ефективний на ґрунтах з високою мінливістю. Доступні всі функції для програм пошуку дискримінації.

Глибинна програма (Глибина, DEEP)

Спеціальна глибинна програма для пошуку історичних знахідок із максимальною глибиною виявлення. Особливості цього режиму: робота дискримінації орієнтована більше на глибину (доступна функція Зсуву Тона), підвищена чутливість до зовнішніх перешкод, швидкість проведення котушки над поверхнею повинна бути досить повільною, сканована місцевість повинна бути відносно чистою від металевого сміття.

Програма КЛАД (CACHE)

Спеціальна програма для пошуку в статичному режимі. Металошукач бачить мету, навіть у тих ситуаціях, коли котушка нерухома. Відмінно підходить для пошуку великих знахідок (наприклад, скарбів) або пошуку військових артефактів. Одиночний тон, за потужністю пропорційний інтенсивності сигналу. Відображається VDI, можна використовувати функцію Дискримінація. Особливість режиму, під час пошуку важливо утримувати котушку на тій же висоті, на якій було здійснено переналаштування металошукача.

Режим ПЛЯЖ (BEACH)

Спеціальний режим для пошуку на пляжах, у тому числі і морських (солоний сухий та мокрий пісок, морський пісковик, високий лужний ґрунт). Висока заточеність на цілі із золота та срібла. Хороша чутливість на невеликі та зовсім крихітні знахідки.

Які котушки підходять

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-15-2

Хороша новина. Для металошукача Anfibio Multi є великий вибір котушок, зокрема й від сторонніх виробників (наприклад, котушки українських виробників MarsMD і NEL).

Штатна котушка даного детектора – пошуковий датчик AF28 (11 DD). Кругла, 11 дюймів, тип DD. Висока чутливість, достатня глибина, надійна та результативна. І якщо у вас виникне необхідність застосування інших котушок для Anfibio Multi, наш вибір порадує вас.

Секрети металошукача

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-08

Секрети металошукача Anfibio Multi укладено у його можливостях. Чим більше ви отримаєте практики з цим пошуком приладом, тим вища результативність. Рекомендуємо звернути увагу на такі функції:

Звуковий фільтр (NOTCH V.). Ця функція дозволяє чути та контролювати звук низького тону для виключених із пошуку типів металів. Наприклад, якщо за допомогою функції NOTCH можна прибрати з маски дискримінації певні цілі (якось горілчані пробки або фольгу) і при цьому ви знатимете про те, який артефакт потрапляє під котушку металошукача. Увімкніть звуковий фільтр NOTCH V. і ця функція буде доповнювати інформацію про ціль, що ігнорується.

Функція ID глибини (ID DEPTH, рівень глибини). З її допомогою можна контролювати рівень глибини, на якому металошукач відображає число VDI з найбільшою достовірністю. Три рівні регулювання – високий (Hi), середній (Ln), низький (Lo). Чим нижче вибраний рівень, тим вища точність. За умовчанням (на заводському налаштуванні) рівень стоїть на середньому значенні. Спробуйте його змінити та перевірити на практиці.

Функція стеження за ґрунтом TRACKING. Дозволяє вести постійний моніторинг за зміною ґрунту за параметром мінералізації. При активації даної функції, металошукач автоматично підлаштовує баланс ґрунту (при зміні типу ґрунту) та виключити ситуації пропуску знахідок через вплив ґрунту або втрату глибини на ділянках з важким ґрунтом. Особливо ефективне застосування TRACKING у режимі Усі Метали, рекомендуємо.

Функція E.U.D. дає можливість виявляти знахідки в ґрунті з високою мінералізацією і за наявності таких перешкод гаряче каміння. Функцію можна використовувати як постійно включену, і застосовувати короткочасно (наприклад, під час перевірки конкретної мети).

Інтелектуальне налаштування порогового тону iSAT. Професійне налаштування дозволяє регулювати параметр швидкості відновлення граничного фону. Функція дозволяє виключати вплив на роботу металодетектора високо мінералізованого ґрунту та гарячого каміння — усунення хибних спрацьовувань. У заводському налаштуванні iSAT встановлено у значенні 6 (всього 10). Для високої мінералізації значення потрібно підвищувати, за слабкої мінералізації знижувати.

Також у металошукачі Anfibio Multi є секретна функція блокування клавіатури. Утримуйте кнопку Вниз 3 секунди, далі кнопки (по черзі) налаштування та баланс ґрунту. Розблокування клавіатури здійснюється тією самою комбінацією кнопок. Користуватись цією функцією чи ні, це ваш вибір. Просто знайте, що у вас ця можливість є.

Питання та Відповіді, Цікаві факти

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-09

Як дізнатися версію прошивки в металошукачі Anfibio Multi?

Для початку варто уточнити, цей детектор дозволяє самостійно (власнику) робити зміну прошивки. Актуальні версії оновлень ви можете дізнатися або в Сервісному Центрі, або на сайті виробника. Номер прошивки (поточна версія програмного забезпечення, яка в даний момент працює в приладі) виводиться на екран наступною комбінацією кнопок – одночасно утримуйте Плюс і Мінус і (не відпускаючи їх) натискаєте кнопку Увімкнення/вимкнення. На екрані великою цифрою (на місці VDI) відобразиться основний номер прошивки (наприклад, 01). Плюс, на місці числового значення БГ будуть два додаткові ідентифікатори прошивки (наприклад, 03-04).

Захист від води, стандарт IP68

Металошукач Anfibio Multi має клас захисту IP68, який припускає тривале занурення під воду на кілька метрів. Більшість сприймають лише той факт, що прилад не боїться води. Але цей рівень визначає комплексний вплив довкілля та умов експлуатації. Даний металошукач також захищений від пилу та бруду, перепаду тиску та температур, має підвищену стійкість до фізичних навантажень (наприклад, ударів), більш тривалий термін служби.

Чим Anfibio Multi відрізняється від Anfibio 19 та Anfibio 14?

У модельному ряді виробника (на сьогодні) існує 3 металошукачі серії Anfibio – Multi, 19, і 14. Перший має функцію зміни частоти (5. 14, і 20 кГц). Другий та третій, це одночастотні металошукачі. Числове значення моделі визначає його (єдину) частоту.

Знахідки з Nokta Makro Anfibio Multi

Знахідки власників металошукача Anfibio Multi. Це лише мала частина, що більше знайдете в нашому блозі. Там є додаткова інформація. А якщо знадобиться консультація чи техпідтримка — центр Nokta Makro завжди з вами на зв’язку. Вдалих знахідок!

Золото

Історичні

Гарантія та Сервіс

Гарантія на Anfibio Multi – 2 роки. Хочете мати металошукач і бути впевненим, що ви ніколи не залишитеся з проблемами віч-на-віч? Секрет простий, купуйте офіційні детектори із справжньою гарантією. У нашому Сервісному Центрі працюють найкращі фахівці приладового пошуку. Ми знаємо про металошукачів все! Консультації, гарантійне та сервісне обслуговування, в наявності запчастини та комплектуючі, ремонт будь-якої складності.

obzor-nokta-makro-anfibio-multi-vozmozhnosti-komplektaciya-katushki-20

Успішного пошуку без поломок. Ваш партнер Nokta Makro Україна.

Висновки

Металошукач Nokta Makro Anfibio Multi професійний універсал. Ґрунтовий та підводний, будь-який ґрунт, будь-які типи знахідок. Повний перелік включений до себе функцій. Супер надійний та зручний у пошуку. Підтверджена результативність копачами з усього світу.

ЗАХИСТ IP 68 (ГРУНТОВИЙ І ПІДВОДНИЙ)
Допускає занурення під воду до 5 метрів. Підвищений захист від бруду, пилки, піску.
ПРЕКРАСНА ДИСКРИМІНАЦІЯ ТА ВІДМІННІ МОЖЛИВОСТІ
Заощаджуйте годину, копаючи лише цінні предмети. Наприклад, ви шукайте тільки золоті цілі та ігноруєте залізо.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Шукайте історичні знахідки та дрібні ювелірні прикраси на такій глибині, де їх не бачать інші детектори.
ПРОФЕСІЙНА КОНСТРУКЦІЯ
Конструкція та компонування професійного рівня, підвищеної надійності.
КОТУШКА НОВОГО ДИЗАЙНУ
Нова котушка 11″ збільшує глибину пошуку
ФУНКЦІЯ IRON VOLUME
Вимкніть повністю або налаштуйте діапазон звуку низького тону для чорного металу.
ОКРЕМОВА ГЛУБИННА ПРОГРАМА
Використовуйте глибинну програму пошуку, шукайте знахідки недоступні іншим.
РЕЖИМО ПОШУКУ НА ПЛЯЖІ
Стабільна робота на сухому та мокрому піску та під водою.
НОВИЙ РЕЖИМ E.U.D.
Extra Underground Depth! Дозволяє знаходити завдань тип металу у складних ґрунтах та/або на граничній глибині.
ШВИДКІСТЬ ПОКРИТТЯ
Знайдіть те, що пропустили інші металошукачі серед сміття та заліза!
3 НАСТРОЮВАНИХ РІВНЯ ВІДОБРАЖЕННЯ TARGET ID
Можливість вибору вручну одного з трьох режимів залежно від мети для посилення слабкого сигналу в ґрунті. З’являється можливість ідентифікації Target ID.
ОБНОВЛЕННЯ ПРОШИВКИ
Оновлення програмного забезпечення вашого пристрою за допомогою USB входу через комп’ютер і отримуйте максимум від детектора.
ВІБРАЦІЯ
Існує повністю безшумний режим пошуку.
ВСТРОЮВАННЯ АКУМУЛЯТОР
Легко заряджається за допомогою заряджання або зовнішнього зарядного пристрою через USB. Довгий час автономної роботи.
РОБОТА З БЕЗПРОВІДНИМИ НАВУШНИКАМИ
Свобода пошуку без затримки сигналу. Насолоджуйтесь свободою руху.
9 РЕЖИМІВ (ПРОГРАМ) ДЛЯ ПОШУКУ
Стабільний та результативний пошук на будь-якому ґрунті. Шукайте будь-які типи знахідок.
ПІДСВІТЛЕННЯ ЕКРАНУ
Вбудоване підсвічування екрану для пошуку в сутінках та темряві.
УНІВЕРСАЛ
Підходити для будь-якого типу ґрунту.
РЕЖИМ ПІНПОІНТ
У металошукачі є режим пінпоінт для точного визначення центру залягання знахідки у ґрунті.

Дивитись у каталозі


Nokta Makro Anfibio Multi - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Makro Anfibio Multi

Ціна, параметри та характеристики, особливості.