У світі технологій приладового пошуку в 2023 році з’явилася оновлена серія Simplex, моделі Lite/BT/Ultra. Недорогі, але при цьому надзвичайно потужні для свого класу металошукачі. Флагман серії Nokta Simplex ULTRA. Давайте разом подивимося, що всередині цього приладу.

Фото огляд

Фото звіт з розбирання металошукача Nokta Simplex ULTRA здійснено в рамках сертифікації електронного приладу за програмою FCC ID.

 

Про Nokta Simplex ULTRA

Nokta Simplex Ultra – це топова версія з представлених новинок металошукачів. Її відмінні риси відразу впадають у вічі: 6 програм пошуку, повністю карбонова штанга з вуглецевого волокна і в комплекті постачання – бездротові навушники. Вага даної моделі складає всього 1180 грам, що робить її дуже легкою та зручною у використанні. У Nokta Simplex Ultra впроваджено функції та налаштування, характерні для професійних приладів, такі як регулювання швидкості відновлення (відгуку), настроювання тонів, гучності та інші. Ці функціональні можливості наближають його до професійних інструментів пошуку.

3-novyx-metalloiskatelya-nokta-20230608-27031

Особливості Simplex Ultra


Модель Simplex Ultra має максимальні функціонали (більше режимів і функцій), ніж у моделях LITE та BT, серії Simplex.

  • 6 програм для пошуку;
  • Бездротовий зв’язок – Є;
  • Штатна котушка – 11 DD (SX28);
  • Повний функціонал, що додатково включає Coin&Relic ID Scale, Target ID Depth, Recovery Speed, Tone Break, Tone Frequency, Tone Volume (немає у версіях Lite і BT);
  • Підходить для всіх пошукових систем – і початківців, і з досвідом.

Дивитись повні характеристики, ціна

 

Таблиця порівняння

3-novyx-metalloiskatelya-nokta-20230612-17185

Дивитись у каталозі


Nokta Makro Simplex ULTRA - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Makro Simplex ULTRA

Ціна, параметри та характеристики, особливості.