2 березня 2023 року на виставці IWA 2023 у німецькому Нюрнберзі компанія Nokta представила оновлену лінійку своїх найпопулярніших металошукачів у світі – Nokta Simplex Lite, Nokta Simplex BT, Nokta Simplex Ultra.

 

Новинки Nokta Makro

У числі лідерів галузі виробництва детекторів та пошукового обладнання компанія випускає цю серію (Simplex) за доступною ціною, що робить її бестселером продажів у багатьох країнах. Оновлене покоління детекторів Nokta Simplex, зазнавши значних удосконалень, порадує користувачів новими можливостями в ергономіці, вазі та функціональності. Кожен любитель пошуку приладів зможе знайти ідеальний детектор.

Нова лінійка представлена трьома моделями – Nokta Simplex Lite, Nokta Simplex BT та Nokta Simplex Ultra. Причому кожна модель відрізняється як вартістю, так і функціональністю, щоб задовольнити індивідуальні потреби користувачів. Таким чином, виробник Nokta продовжує радувати своїх шанувальників та пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості у бюджетній ніші металошукачів.

Нові металошукачі Simplex

Нове покоління металошукачів Nokta Simplex має такі спільні особливості:

 • Робоча частота всіх моделей збільшена з 12 до 15 кГц, що забезпечує ширший діапазон виявлення різних предметів.
 • У майбутньому всі ці металошукачі будуть оновлені новими пошуковими котушками, що мають іншу форму, розмір та вагу. Однак, на момент презентації ці котушки ще не були готові до показу.
 • Блоки управління всіх трьох нових моделей стали більш компактними та естетичними.
 • Всі моделі отримали покращення в апаратній частині, програмному забезпеченні, механіці, ергономіці та вазі, що дозволяє їм працювати швидше та ефективно.
 • Зміни також торкнулися конструкції штанги, ручки та підлокітника. Нові прилади мають 7 кнопок керування замість попередніх 6.
 • Металошукачі Nokta Simplex нового покоління зберігають свій пило- та вологозахист (IP68), що дозволяє використовувати їх для підводного пошуку на глибині до 3 метрів.

Nokta Simplex Lite

Nokta Simplex Lite – базова модель нової лінійки металошукачів від компанії Nokta Це просте та доступне рішення, що ідеально підходить для тих, хто не бажає морочитися налаштуваннями та використовувати навушники (підтримується лише провідне підключення навушників). Прилад оснащений 4 програмами пошуку та пластиковою нижньою штангою. Девіз цієї моделі – увімкнув і одразу готовий до пошуку! У Nokta Simplex Lite є все необхідне для початківця любителя шукання скарбів.

Nokta Simplex BT

Компанія Nokta представляє середню модель металошукача Nokta Simplex BT. Вона має максимальну близькість у налаштуваннях та функціональності до існуючих моделей Simplex. Nokta Simplex BT замінюватиме старі версії після початку продажу нових пристроїв. Абревіатура “BT” означає наявність вбудованого модуля Bluetooth у блоці керування, що дозволяє в майбутньому підключати будь-які бездротові навушники. У цьому металошукачі є 5 програм пошуку, а також оснащення карбоновою нижньою штангою.

Nokta Simplex Ultra

Nokta Simplex Ultra – це топова версія з представлених новинок металошукачів. Її відмінні риси відразу впадають у вічі: 6 програм пошуку, повністю карбонова штанга з вуглецевого волокна і в комплекті поставки – бездротові навушники. Вага даної моделі складає всього 1180 грам, що робить її дуже легкою та зручною у використанні. У Nokta Simplex Ultra впроваджено функції та настройки, характерні для професійних приладів, такі як регулювання швидкості відновлення (відгуку), настроювання тонів, гучності та інші. Ці функціональні можливості наближають його до професійних інструментів пошуку.

Порівняння

3-novyx-metalloiskatelya-nokta-20230608-84155

Особливості Simplex Lite


Simplex Lite це недорогий, і при цьому з великим запасом можливостей (порівняно з аналогічними ціновими пропозиціями конкурентів). Ґрунтовий та підводний, швидкий, технології перевірені на практиці, надійний.

 • 4 програми для пошуку;
 • Бездротовий зв’язок – Ні;
 • Штатна котушка – 6×9.5 DD (SX24);
 • Ідеальний варіант для початківців;
 • Супер прості налаштування, не потрібен час на освоєння.

Дивитись повні характеристики, ціна

3-novyx-metalloiskatelya-nokta-20230608-87691

Особливості Simplex BT


У серії Simplex від виробника Nokta металодетектор Simplex BT займає середню позицію. Велика котушка, достатній функціонал, доступна ціна.

 • 5 програм для пошуку;
 • Бездротовий зв’язок – Є;
 • Штатна котушка – 11 DD (SX28);
 • Хороший варіант для початківців, підійде для пошукових систем з досвідом;
 • Прості налаштування, не потрібен час на освоєння.

Дивитись повні характеристики, ціна

3-novyx-metalloiskatelya-nokta-20230608-27031

Особливості Simplex Ultra


Модель Simplex Ultra має максимальні функціонали (більше режимів і функцій), ніж у моделях LITE та BT, серії Simplex.

 • 6 програм для пошуку;
 • Бездротовий зв’язок – Є;
 • Штатна котушка – 11 DD (SX28);
 • Повний функціонал, що додатково включає Coin&Relic ID Scale, Target ID Depth, Recovery Speed, Tone Break, Tone Frequency, Tone Volume (немає у версіях Lite і BT);
 • Підходить для всіх пошукових систем – і початківців, і з досвідом.

Дивитись повні характеристики, ціна

 

Таблиця порівняння

Таблиця порівняння нових металошукачів Simplex Lite, Simplex BT, Simplex Ultra. У чому основні відмінності моделей між собою за характеристиками та параметрами.

3-novyx-metalloiskatelya-nokta-20230612-17185

Фото галерея

 

Відео

 


Nokta Makro Simplex BT - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Makro Simplex BT

Ціна, параметри та характеристики, особливості.