Огляд на дитячий (і не лише) металошукач Nokta Makro MIDI Hoard. Все, що треба знати перед тим, як купити цей детектор. У чому відмінність Midi Hoard від Mini Hoard, які комплектації бувають. Як працює, відповіді на запитання.

Можливості

obzor-nokta-makro-midi-hoard-kak-rabotaet-v-chem-otlichiya-00

Металошукач Nokta Makro MIDI Hoard відноситься до класу дитячий металошукач. Основна відмінність від конкурентів, прилад ґрунтовий та підводний, робоча частота 15 кГц (найчастіше дитячі металошукачі працюють на частоті набагато нижче). На практиці, MIDI Hoard класичний металодетектор із цифровою обробкою сигналу. Є дискримінація металів, регулювання чутливості, зручна конструкція із захищеним проводом котушки (всередині штанги). Регульована довжина штанги дозволяє використовувати як дітям, і дорослим.

Дуже просте управління, вивчення роботи металошукача не знадобиться час. Просто увімкнули, і ви вже в пошуку. Підходить для всіх типів знахідок, від старовинних артефактів до ювелірних виробів та метеоритів.

Відмінність MIDI Hoard від MINI Hoard

obzor-nokta-makro-midi-hoard-kak-rabotaet-v-chem-otlichiya-01

Модельний ряд дитячих металошукачів виробника Nokta Makro складається з двох приладів – MINI Hoard від MIDI Hoard. Перший, простіший. У другого, більше можливостей, штатна котушка більша на 1 дюйм (максимальна глибина виявлення теж більша). Кожен може додатково розширений комплектацією різних аксесуарів. Наприклад, Cool Kit.

Таблиця порівняння параметрів та характеристик металошукачів MINI Hoard та MIDI Hoard:

Характеристика MINI Hoard MIDI Hoard
Виробник Nokta | Makro Nokta | Makro
Модель MINI Hoard MIDI Hoard
Рік випуску 2020 2020
Тип металошукача Грунтовий та Підводний Грунтовий та Підводний
Технології VLF VLF
Робоча частота 15 кГц 15 кГц
Програми для пошуку 2 3
Дискримінація Є настроювана Є настроювана
Режим пінпоінт Є Є
Звуковий відгук 2 тони 3 тони
Регулювання гучності Є Є
Регулювання чутливості Є
Індикатор глибини Є Є
Захист від води IP68 допускає занурення під воду IP68 допускає занурення під воду
Вага 780 грам 880 грам
Котушка кругла, 6 дюймів (15 см) кругла, 7 дюймів (18 см)
Регульована висота, розмір 63-90 см 83-109 см
Харчування 2 батареї АА 2 батареї АА
Рекомендований вік, років 4-8 8-12+

obzor-nokta-makro-midi-hoard-kak-rabotaet-v-chem-otlichiya-02

Короткий результат. У металошукачі MIDI Hoard більше котушка (і більша глибина виявлення), 3 тони звукового відгуку (проти 2 у MINI Hoard), 3 сегменти дискримінації металів (проти 2 у MINI Hoard), є налаштування чутливості, більше інформації на екрані. Плюс розмір штанги MIDI Hoard дозволяє вести пошук дорослій людині.

Конструкція

Конструкція MIDI Hoard складається з розбірної штанги, пряма ручка з блоком керування. Металошукач дуже легкий (вага всього 890 грам), добре збалансований, зручно використовувати як у правій руці, так і у лівій. Блок управління, батарейний відсік та пошукова котушка повністю герметичні.

Штанга

Нова двох складова штанга металошукача розрахована для дітей. Але її розмір дозволяє використовувати детектор і дорослому. Верхня та нижня штанги фіксуються між собою надійним відкидним цанговим затискачем. Плавне регулювання висоти. На нижній штанзі є маркери. Батарейний відсік із окремим доступом під кришкою. Котушка закріплена пластиковим болтом і дозволяє міняти кут нахилу щодо поверхні. На штанзі є бічні упори для стійкості (коли металошукач лежить, щоб не завалювався на бік).

Особливості

Ось деякі особливості металошукача, які не відразу очевидні та оцінити їх можна лише на практиці.

 • Провід котушки захований усередині штанги. Немає вільних петель, якими можна зачепитися та пошкодити провід. Захист не тільки механічний, а й від впливу ультрафіолету;
 • Плавне регулювання висоти за принципом телескопа. Чим точніше ви підбираєте висоту металошукача, тим менше втомлюватиметься рука. В інших детекторах із фіксованими значеннями такого немає;
 • Дуже легка вага, яка дозволяє довше шукати (рука менше втомлюється);
 • Управління детектором однією рукою. Причому як правою, так і лівою.

Параметри, Характеристики, Налаштування

obzor-nokta-makro-midi-hoard-kak-rabotaet-v-chem-otlichiya-07

Металошукач MIDI Hoard включає достатній набір функціоналу для пошуку будь-яких типів знахідок – історичні, військові артефакти, ювелірні вироби, метеорити. 3 програми для пошуку: Усі Метали, Ювелірні Вироби, Монети. Три тональний звуковий відгук, екран з індикацією поточної чутливості, вибраної гучності, стану живлення. Все працює дуже просто і з роботою металошукача може розібратися будь-який (це дитячий металошукач, так і має бути).

Таблиця: параметри та характеристики

Тип металошукачаҐрунтовий і Підводний
ТехнологіяVLF
Робоча частота15 кГц
Дискримінація металівТак
Графічна шкала3 сегмента
Режим пінпоинтТак
Звуковий відгук2 тона
Індикатор глибини3 рівні
Захист від водиЗанурення під воду до 3 метрів
Розмір63-90 см
Вага780 грам
Живлення2 шт. АА
Штатна котушка7 дюймов
Гарантія2 роки

Екран та Управління

obzor-nokta-makro-midi-hoard-kak-rabotaet-v-chem-otlichiya-05

 1. Кнопка включення/вимикання та дискримінації. Щоб увімкнути/вимкнути детектор, натисніть і потримайте протягом кількох секунд. Щоб відсікти один або два види цілей, натисніть один або два рази. Детектор тепер виявлятиме лише цілі, позначені на екрані.
 2.  Кнопка локалізації мети Pinpoint (режим точного виявлення центру мети). Щоб активувати, натисніть та утримуйте кнопку. Наближаючись до мети, звуковий сигнал стає сильнішим і змінюється в тоні. Крім звуку світлодіод стає зеленим, коли пошукова котушка знаходиться максимально над центром мети.
 3.  Кнопка налаштування Чутливості / Гучності.
 4.  Світлодіодний індикатор. При виявленні горить зелений: цінні монети, ковпачки, що загвинчуються, і деякі язички від банок. Жовтий колір: кільця, язички, монети нижчої вартості та алюмінієва фольга. Червоний колір: залізисті (залізо) предмети, цвяхи та підкови. При локалізації мети (Pinpoint) – спалахує зеленим кольором, коли пошукова котушка знаходиться над центром мети.
 5.  Чутливість. Має 3 рівні: низький, середній, високий. Щоб налаштувати, натисніть кнопку чутливості/гучності одну за одною, щоб збільшити та зменшити.
 6.  Індикатор глибини. Має три рівні: неглибоко, середня глибина, глибоко.
 7.  Типи цілей та тональність. Чорні метали (залізо) предмети, цвяхи та підкови. Металошукач видаватиме низький тон для цих цілей.
 8.  Кільця, язички від банок, монети низької вартості та алюмінієва фольга. Металошукач видаватиме середній тон для цих цілей.
 9.  Різні монети, ковпачки, що загвинчуються, і деякі язички від банок. Металошукач видаватиме високий тон для цих цілей.
 10.  Індикатор батареї. Як тільки індикатор заряду акумулятора покаже стан порожнього заряду, пристрій продовжить працювати протягом короткого періоду часу, а потім відключиться після попереджувального сигналу.
 11.  Звук. Складається з 2 рівнів: низький та високий. Натисніть та утримуйте кнопку чутливості/гучності для регулювання.

Додатковий функціонал. У металошукачі MIDI Hoard є функція навантаження та сигналізація бездіяльності з авто відключенням. У ситуації, коли мета під котушкою велика і дуже близько, прилад видає попереджувальний сигнал навантаження. Якщо протягом 30 хвилин прилад не діє у включеному стані, спрацює сигналізація (протягом 3 хвилин), далі металошукач автоматично вимкнеться.

Секрети металошукача, Питання та Відповіді

obzor-nokta-makro-midi-hoard-kak-rabotaet-v-chem-otlichiya-05

Підходить MIDI Hoard для дорослого?

Це одне з головних питань, яке ставлять за цим детектором. І цей інтерес зрозумілий. За своєю суттю, MIDI Hoard – повноцінний металошукач. З дискримінацією, ґрунтовий та підводний, дешевий, дуже простий. Відмінний варіант для подорожі на відпочинок, випадкового копа, для гостей. Так, цей металошукач підійде і дорослому, максимальний розмір штанги дозволяє.

На який вік дитини розрахований цей металошукач?

Формально, металошукач визначено віком від 8 до 12+ років. Але це лише формально. Як ми вже сказали вище, із ним можна ходити і дорослому.

На яку глибину можна занурювати?

Найчастіше ви почуєте відповідь 1 метр. Це дитячий металошукач, дітям на глибину не можна. Але пристрій від води захищений за класом IP68. Аналогічні детектори із таким класом захисту витримують занурення під воду на 3-5 метрів.

Гарантія та Сервіс

obzor-nokta-makro-midi-hoard-kak-rabotaet-v-chem-otlichiya

Гарантія на MIDI Hoard – 2 роки. Хочете мати металошукач і бути впевненим, що ви ніколи не залишитеся з проблемами віч-на-віч? Секрет простий, купуйте офіційні детектори із справжньою гарантією. У нашому Сервісному Центрі працюють найкращі фахівці приладового пошуку. Ми знаємо про металошукачів все! Консультації, гарантійне та сервісне обслуговування, в наявності запчастини та комплектуючі, ремонт будь-якої складності.

Успішного пошуку без поломок. Вам партнер Nokta Makro Україна.

Висновки

obzor-nokta-makro-midi-hoard-kak-rabotaet-v-chem-otlichiya-10

У класі недорогих і простих детекторів сьогодні металошукач Nokta Makro MIDI Hoard один з найкращих. Грунтовий та підводний, сучасні технології, підтверджена надійна конструкція. А головне, прилад справді приносить знахідки!

ДИСКРИМІНАЦІЯ
Незважаючи на те, що це дитячий металошукач, детектор використовує повноцінний алгоритм дискримінації металів.
Режим пінпоінт
У металошукачі є режим пінпоінт!
Просте управління
Для управління металошукачем використовуються лише 3 кнопки, 3 іконки та 2 звукові тони.
Захист IP 68 (підводний)
Допускає занурення під воду на глибину до трьох метрів. Підвищена зашита від піску, пилки, бруду. Можна мити під струменем води.
Індикатор глибини
На екрані три рівні індикації глибини залягання знахідки.
Дуже легкий
Вес металошукача складає всього 780 грам.
Плавне регулювання штанги
Штанга металошукача плавно регулюється в діапазоні 63-93 см. Провід котушки захований усередині штанги.
Пляжний пошук
Даний металошукач здатний шукати у прибережній зоні, включаючи морський пляж.

Відео

 

Дивитись у каталозі


Nokta Makro MIDI Hoard - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Makro MIDI Hoard

Ціна, параметри та характеристики, особливості.