Виробник Nokta Makro до відкриття сезону 2021 дарує супер круті подарунки. При покупці металошукача Anfibio Multi або Multi Kruzer – у подарунок розкладна лопата, великий рюкзак, і кобура на стегнах для піноінтера. Закінчення акції без попередження. Використовуйте шанс.

Акція лише для наступних металошукачів:

Три подарунки – рюкзак, розбірна лопата, набедренная кобура. Ціна звичайна (без зміни лише за металошукач).

Лопата

razbornaya-lopata-g-00005

Розбірна лопата із нержавіючої сталі преміум класу. Окрім якості, особливість лопати в тому, що вона розбірна та поміститься у будь-який рюкзак. Повнорозмірна лопата із нержавіючої сталі. Розбірна з двох частин, швидко розбирається та збирається.

Довжина лопати регулюється в діапазоні 80,5-97 см. Супер зручна Т-подібна рукоятка (розмір 16 см). Спеціальний профіль леза для тих, хто копає з металошукачем. Ширина леза в широкій частині 18 см, у вузькій 11,5 см. Довжина леза 24 см. Також на лезі є, нанесена методом лазерного гравіювання, лінійка для оцінки глибини ями.

Рюкзак

universalnyj-ryukzak-2021

Новий універсальний рюкзак для перенесення металошукача. Мультифункціональні відсіки та кишені, супер якісний та надійний. У такий рюкзак поміститься будь-який детектор та всі дрібниці, які беруть із собою на коп. Зручний, у камуфляжному забарвленні, стійкий до крапель дощу та бруду, легко миється.

Переносити можна як на плечах, так і в руках. Причому, в руках можна як у вертикальному положенні, так і в горизонтальному (на боковині рюкзака є окрема лямка-рукоятка). Зручні лямки, поперечний ремінь, все регулюється під індивідуальний торс.

Кобура для пінпоінтера

novaya-akciya-nokta-makro-v-podarok-ryukzak-lopata-kobura-vesna-2021

Дивитись у каталозі


Nokta Makro Multi Kruzer - ціна, параметри та характеристики, особливості, купити в Україні

Nokta Makro Multi Kruzer

Ціна, параметри та характеристики, особливості.